KURUMSAL

" ÖZGÜN, İŞLEVSEL, YARATICI, FİRMAYA ÖZEL TASARIMLAR "


Subasoft yazılım , yazılım projelerinizi bütün olarak ele alır.


Web site projelerini sadece “kod yazmak” ya da “arayüz eklemek” olarak görmüyoruz.Firmanızın ihtiyacını belirledikten sonra, onun için en uygun stratejiyi geliştirir, geliştirilen strateji doğrultusunda hareket ederiz. Firmanıza özel çözümler sunar, projenin başarıya ulaşması için gerek kreatif gerekse dijital yenilikler açısından gerekli planları en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirir. Yapılan web sitesi, tasarımdan - içeriğe, hızlı çalışmasından - mobil uyumluluğuna, responsive yapısının akıcılığına kadar düzgün, görsel ve sorunsuz olmasını amaçlar. Böylece web siteniz, markanızın gerçek değerini yansıtmasını, imajınızı dijital görsellikle birleştirilerek sağlamlaşmasını sağlar.


Bu sayede, güçlü bir alt yapı, sürdürülebilir ve kullanılabilir web siteleri ile kurumsal ihtiyaçlara göre hazırlanmış web tabanlı yazılımlar sayesinde işiniz kolaylaşacak ...


Günümüzde, söz konusu web sitesi, mobil uygulamalar veya web tabanlı yazılımlar olduğunda, güçlü bir yazılım altyapısından söz etmek yeterli olmaz. Aynı zamanda göze güzel gelen, özenle hazırlanmış, sürdürülebilir bir tasarım da büyük önem taşır.


Subasoft yazılım , günümüzün dijital ve yenilikçi gelişmelerini takip eden, yaptığı yazılım projelerinin işlevsel olmasını baz alan, kullanıcı dostu tasarım ve yazılım yapan uzman bir kadro ile çalışır. Bu yüzden Subasoft yazılım 'ın yapmış olduğu tasarımları, her zaman diğerlerinden farklı ve özel olarak yapmaktadır. Subasoft yazılım imzalı web siteleri, android ve ios uygulamaları, özel yazılım projeleri ilk bakışda ziyaretçinin gözüne çarpmaktadır.


Subasoft yazılım , yazılım firması olarak başladığı yolculuğunda,bu gün artık dijital yeniliklerin ve gereksinimlerin tamamını kullanarak hizmetlerine elektronik devre tasarım ile devam ediyor. Marka ve kurum, müşterileriyle bağ kurmak, satışlarını artırmak ya da sürdürülebilir hizmetler sunmak için sadece internet dünyasından değil, teknolojinin tamamından besleniyor. Mobil uygulama yazılımları, Eticaret Yazılımları, özel yazılımlar, CRM yazılımları, ERP yazılımları, sosyal medya ve web sitelerine kadar tüm alanlarda hizmet veriyor.


Subasoft yazılım , sosyal medya planlama çalışmalarından web sitesi için içerik hazırlanmasına, öncü mobil uygulama ve yazılım teknolojilerden CRM hizmetine, günümüzün en son yeniliklerinden Mobil Uygulamalara kadar birçok alanda kendi yazılımlarıyla hizmet veriyor.


Subasoft yazılım olarak sizinle çalışmaktan çok memnun olacağız.